Comshop.bg използва "бисквитки". Разглеждайки този сайт, вие се съгласявате с тяхното използване. За повече информация разгледайте нашата ПОЛИТИКА ЗА ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ.

Мрежови карти

Мрежови карти
Покажи:
Сортирай по:

ASUS PCE ASUS PCE-AC56

Type: PCI ExpressData Rate: 802.11a/b/g/n/ac : downlink up to 1300Mbps, uplink up to 1300Mbps (20/40..

111 лв.

ASUS PCE ASUS PCE-AC68

Type: PCI ExpressData Rate: 802.11 b/g/n/ac : downlink up to 1300Mbps, uplink up to 1300Mbps (20/40/..

163 лв.

ASUS PCE ASUS PCE-N10

Type: PCI ExpressData Rate: 802.11 b/g/n : downlink up to 150 Mbps, uplink up to 150 Mbps (20/40MHz)..

32 лв.

ASUS USB ASUS USB-AC51

Manufacturer: ASUSMnfr Part #: USB-AC51Model: USB-AC51Type: Wi-Fi adapterPorts: USB 2.0 x 1Data Rate..

51 лв.

ASUS USB ASUS USB-AC53 NANO

Type: USB 2.0Data Rate: 802.11 ac : downlink up to 867 Mbps, uplink up to 867 Mbps (20/40MHz); 802.1..

79 лв.

ASUS USB ASUS USB-AC68

Type: USB 3.0 *1Standarts: IEEE 802.11 a/b/g/n/acFrequency: 2.4 GHz / 5 GHzDimensions: 115 x 30 x 17..

148 лв.

ASUS USB ASUS USB-N10 NANO

Manufacturer: ASUSMnfr Part #: USB-N10 NANOModel: GX1016D/GType: Nano AdapterPorts: USB 2.0Data Rate..

26 лв.

AXAGON ADE ADE-SR

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 1000Base-T 100Base-TX 10Base-TИнтерфейс: USB 3..

39 лв.

D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adapter DGE-528T

Скорост: 1000 MbpsИнтерфейс: PCI, Connector: RJ-45Стандарти: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, ..

21 лв.

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile S26361-F3961-L201

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: Fibre ChannelНеобходим разширителен слот: PCI ..

831 лв.

Intel Dual Band Wireless 7265.NGWWB.W

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаИнтерфейс: M.2Форм фактор на мрежо..

52 лв.

Intel Ethernet Converged Network Adapter X550 X550T2

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10GBase-TИнтерфейс: EthernetНеобходим разширит..

756 лв.

Intel Ethernet Server Adapter I350 I350T2V2BLK

LAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TНеобходим разширителен слот: PCI Express 2.1 x4Форм ф..

324 лв.

INTEL Network Card PRO/1000 GT PWLA8391GTLBLK

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TИнтерфейс: PCIНе..

71 лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP 540-BBDR-14

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TИнтерфейс: Ether..

743 лв.

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet 540-BBDU-14

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10GBase-TИнтерфейс: PCI Express x8Необходим ра..

883 лв.

NIC TP TG-3468

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TИнтерфейс: PCI E..

21 лв.

NIC TP TL-WN722N

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

18 лв.

NIC TP TL-WN725N

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

13 лв.

NIC TP TL-WN781ND

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

22 лв.

NIC TP TL-WN821N

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

18 лв.

NIC TP TL-WN822N

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

24 лв.

NIC TP TL-WN881ND

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

29 лв.

PCI PCI-E RP-3200EX 10/100/1000

Manufacturer: REPOTECMnfr Part #: RP-3200EXModel: RP-3200EXType: PCI-E Card for PCPorts: 10/100/1000..

19 лв.

Qlogic Single port PCIe Gen3 to 10Gb Ethernet Direct Attach Copper Adapter QLE3440-CU-CK

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: NoИнтерфейс: PCI ExpressНеобходим ра..

185 лв.

Мрежова Карта INTEL Gigabit CT EXPI9301CTBLK

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TИнтерфейс: Ether..

70 лв.