Comshop.bg използва "бисквитки". Разглеждайки този сайт, вие се съгласявате с тяхното използване. За повече информация разгледайте нашата ПОЛИТИКА ЗА ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ.

Мрежови карти

Мрежови карти
Покажи:
Сортирай по:

ASUS USB ASUS USB-AC53 NANO

Type: USB 2.0Data Rate: 802.11 ac : downlink up to 867 Mbps, uplink up to 867 Mbps (20/40MHz); 802.1..

79 лв.

ASUS USB ASUS USB-N10 NANO

Manufacturer: ASUSMnfr Part #: USB-N10 NANOModel: GX1016D/GType: Nano AdapterPorts: USB 2.0Data Rate..

26 лв.

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile S26361-F3961-L201

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: Fibre ChannelНеобходим разширителен слот: PCI ..

859 лв.

Intel Ethernet Converged Network Adapter X550 X550T2

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10GBase-TИнтерфейс: EthernetНеобходим разширит..

781 лв.

Intel Ethernet Server Adapter I210 I210T1BLK

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TНеобходим разшир..

170 лв.

Intel Ethernet Server Adapter I350 I350T2V2BLK

LAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TНеобходим разширителен слот: PCI Express 2.1 x4Форм ф..

334 лв.

INTEL Ethernet SFP E10GSFPSR

Ново име на аксесоар: Ethernet SFP+ SR Optics (Dual Rate 10GBASE-SR/1000BASE-SX)Тип пакет: С опаковк..

299 лв.

INTEL Network Card PRO/1000 GT PWLA8391GTLBLK

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TИнтерфейс: PCIНе..

73 лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP 540-BBDR-14

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TИнтерфейс: Ether..

744 лв.

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet 540-BBDU-14

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10GBase-TИнтерфейс: PCI Express x8Необходим ра..

885 лв.

NIC TP TG-3468

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TИнтерфейс: PCI E..

21 лв.

NIC TP TL-WN722N

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

18 лв.

NIC TP TL-WN725N

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

13 лв.

NIC TP TL-WN781ND

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

21 лв.

NIC TP TL-WN821N

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

18 лв.

NIC TP TL-WN881ND

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: ДаLAN архитектура: БезжиченИнтерфейс..

29 лв.

Qlogic Single port PCIe Gen3 to 10Gb Ethernet Direct Attach Copper Adapter QLE3440-CU-CK

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаПоддържана безжична мрежа: NoИнтерфейс: PCI ExpressНеобходим ра..

192 лв.

Ubiquiti UVC G3 UVC-G3-BULLET-3

Camera Type: IP CameraРезолюция на сензора: 4 MpixelТип на матрицата: 1/3inМаксимална скорост на хва..

945 лв.

USB 3 UE300

Тип мрежово оборудване: Мрежова картаLAN архитектура: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TИнтерфейс: USB 3..

27 лв.

ZyXEL PLA5405V2-EU0201F

Х-ка 1: Standard: Compliant with HomePlug AV2, IEEE 1901 and HomePlug AV standardХ-ка 2: Ethernet in..

144 лв.